Hybrid Cream Hair Color

Hybridná krémová farba na vlasy

Len s jednou tubou dosiahnete šesť farebných výsledkov.
Od permanentnej farby so 100% krytím šedín, cez intenzívnu permanentnú a demi-permanentnú farbu, farbenie tón v tóne až po tónovanie blond vlasov.

BEZ OBSAHU PPD & MEA
BEZ PARABÉNOV
100% VEGAN
NETESTOVANÉ  NA ZVIERATÁCH
ROZPUSTNÁ VO VODE
TUBA: e100g netto


JEDNA TUBA, ŠESŤ VÝSLEDKOV.
Predstavujeme hybridné krémové farby na vlasy Hybrid Cream Hair Color od muk Haircare. Komplexný systém farbenia bez kompromisov.

Len s jednou tubou môžete dosiahnuť šesť farebných výsledkov, od permanentnej farby cez polo permanentnú, až po tónovanie blond vlasov.

S viac ako 103 vzájomne kombinovateľnými hybridnými odtieňmi ponúka rad krémových farieb muk Hybrid Cream Hair Color nekonečnú paletu farieb a umeleckú voľnosť pre tých najkreatívnejších a najnáročnejších koloristov.

JEDNA
TUBA
ŠESŤ
VÝSLEDKOV

Po piatich rokoch intenzívneho výskumu a vývoja muk predstavuje jedinečný a dynamický rad krémových hybridných farieb muk Hybrid Cream Hair Color, ktoré prekonávajú všetky hranice a limity tradičných profesionálnych koloristov.

muk Hybrid Cream Hair Color je najvyspelejší a najkomplexnejší systém hybridných farieb na vlasy. Vďaka použitiu HPT – Hybrid Pigment Technology  a  CTC – Cationic Tri-Plex Compound™  je rad farieb muk Hybrid Cream Hair Color priekopníkom v oblasti nových technológií vytvárajúcich dokonalú farbu.

Dodáva farbe bezkonkurenčný tón, intenzitu a dlhotrvajúci účinok, rovnako ako jasný lesk a kvalitu vlasov.

S viac ako 103 vzájomne kombinovateľnými hybridnými odtieňmi ponúka rad krémových farieb muk Hybrid Cream Hair Color nekonečnú paletu farieb a umeleckú voľnosť pre tých najkreatívnejších a najnáročnejších koloristov.

Rad muk Hybrid Cream Hair Color, ktorý obsahuje až 80 % prírodných zložiek* a našu vlastnú kombináciu baobabového oleja, avokádového oleja a Cationic Tri-Plex Compound, sa stará o našich zákazníkov a ich vlasy.

* získaných z rastlín, minerálov alebo vody

VYVINUTÉ V AUSTRÁLII KOLORISTAMI PRE KOLORISTOV.

KOMPLETNÝ FARBIACI SYSTÉM, BEZ KOMPROMISOV.

HYBRID PIGMENT TECHNOLOGY – HPT


Jedinečný hybridný pigment vyvinutý značkou muk Haircare sa na rozdiel od konvenčných farbív premieňa a pôsobí na základe použitého muk Hybrid Developer alebo Hybrid Lotion. HPT bola vytvorená tak, aby z jedného farebného pigmentu vyčarila šesť rôznych výsledkov.

Hybridná krémová farba muk Hybrid Cream Hair Color využíva aj jedinečnú Cluster Pigment Technology – CPT, ktorá umožňuje mikro hybridným pigmentom ľahko preniknúť do vlasu a vzájomným spojením vytvoriť farebné molekuly poskytujúce neprekonateľnú vitalitu a dlhotrvajúci účinok.

Technológia hybridných pigmentov nám umožňuje dosiahnuť 0,4 % obsahu amoniaku, čo je jedna z najnižších hodnôt v oblasti profesionálnych farieb na vlasy. Tento ultra nízky podiel amoniaku prispieva k zníženiu poškodenia vlasov, opuchu vlasovej pokožky a nepríjemného zápachu.

ZOSVETĽOVAČ MUK HYBRID ULTRA LIFT BLEACH

Zosvetľovač muk Hybrid Ultra Lift Bleach bol vyvinutý pre čisté a jasné výsledky zosvetľovania až o 9 úrovní, pričom pomáha udržiavať vlasy zdravé a neporušené.

Formulované na použitie:
NA POKOŽKU • FÓLIA • BALAYAGE • FREEHAND

muk™ BLONDE

MUK HYBRID LOTION A DEVELOPER

Vďaka jedinečným hybridným pigmentom, ktoré sa ponúkajú výlučne v rade hybridných farieb muk Hybrid Cream Hair Color, ponúka neobmedzené možnosti farbenia.

PRÍRODNÉ RASTLINNÉ ZLOŽENIE

BAOBABOVÝ OLEJ

Baobabový olej sa zbiera z plodov stromu baobab, ktorý rastie v teplých a suchých oblastiach afrického kontinentu. Miestni ho nazývajú „strom života“. Strom baobab zvyčajne dosahuje dĺžku života až 500 rokov a disponuje jedinečnou schopnosťou udržiavať vlhkosť aj počas dlhých období sucha. Baobabový olej obsahuje zmes mastných kyselín, vitamínov E a D.

CATIONIC TRI-PLEX COMPOUND™

Exkluzívnou zložkou systému hybridných farieb muk Hybrid Cream Hair Color je Cationic Tri-Plex Compound – CTC. CTC sa vyrába zmiešaním  „voľných“ aminokyselín rastlinného pôvodu v rovnakom pomere, v akom ich možno nájsť v ľudskom vlase. Cationic Tri-Plex Compound dodáva najvernejšiu kópiu keratínu – bielkoviny nachádzajúcej sa v ľudskom vlase, do všetkých častí vlasu, a tým vlasy chráni, opravuje a posilňuje a zároveň dosahuje presné a cielené zafarbenie s bezkonkurenčným leskom a kvalitou vlasu. Cationic Tri-Plex Compound má molekulárnu hmotnosť v rozsahu od 150 do 2 500. Menšie molekuly umožňujú preniknutie do hĺbky vlasu, čím prispievajú k obnove a zosilneniu počas farbenia. Väčšie molekuly pôsobia na povrchu vlasu a vyrovnávajú pórovitosť, čo vedie k rovnomernejšiemu a konzistnejšiemu farebnému výsledku.

AVOKÁDOVÝ OLEJ

Avokádový olej obsahuje veľa výživných látok, ako sú vitamíny A, B, D, E a aminokyseliny, ktoré prispievajú k vyživeniu a ochrane vlasu počas farbenia. Vysoký obsah tuku v avokádovom oleji je vynikajúci pre zákazníkov s citlivou vlasovou pokožkou. Avokádový olej sa ľahko vstrebáva do pokožky hlavy a zároveň vytvára ochrannú bariéru počas farbenia. Okrem toho predstavuje avokádový olej bohatý zdroj omega-9 (kyselina olejová) a pomáha redukovať začervenanie a podráždenie pokožky.

Ak chcete zobraziť a objednávať produkty na profesionálne použitie musíte sa najskôr zaregistrovať v sekcii pre profesionálov tu: Pre profesionálov 

Len na profesionálne použitie
info@mukhair.sk
+421 911 577 688
Facebook : muk Haircare Slovensko
Instagram: mukhaircareskcz