Ako zaplatiť

Máte vždy na výber, čo sa týka spôsobu platieb. V každom prípade máte istotu bezpečného nákupu.

V internetovych strankach www.mukhair.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

PLATOBNÉ KARTY :
Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu spoločnosti GoPay, kde zadáte potrebné údaje. Platba prebehne okamžite, pokiaľ je transakcia autorizovaná.

DOBIERKA :
Za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi (DPD Slovensko), alebo na výdajnom mieste spoločnosti zasielkovna.sk a tak isto na Slovenskej pošte v mieste Vašeho bydliska. Všade máte možnosť platby kartou.
Dobierka je spoplatnená sumou 0.60,-  EUR (s DPH). Poplatky sú účtované tretími stranami ako DPD Slovensko a Zásielkovňa s.r.o. a nie muk™ HairCare Slovensko.

ONLINE BANKOVÝ PREVOD :
Po vytvorení Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Platba je realizovaná online prostredníctvom internetového bankovníctva Vašej banky cez bezpečnú platobnú bránu spoločnosti GoPay. (TatraPay, VÚB banka, UniPlatba, Sporopay, ČSOB, Poštová Banka). Za tovar zaplatíte vopred na bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar bezodkladne s tým, že Vás informujeme o termíne doručenia.

GOOGLE PAY:
Google Pay je služba, ktorá umožňuje jednoduché platenie online na internete. Pre platenie online v e-shopoch je potrebné mať kartu uloženú vo svojom Google účte, alebo v rámci prehliadača Chrome. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu spoločnosti GoPay, kde potvrdíte potrebné údaje. Platba prebehne okamžite, ak je transakcia autorizovaná.