Ako zaplatiť

Máte na výber, čo sa týka spôsobu platieb. V každom prípade máte vždy istotu bezpečného nákupu.

Na internetovych strankach www.mukhair.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom :

PLATOBNÉ KARTY

Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu spoločnosti GoPay, kde zadáte potrebné údaje. Celý proces prebieha mimo náš server, takže vôbec nemáme prístup k Vašim údajom z platobnej karty.
Platba prebehne okamžite, pokiaľ je transakcia autorizovaná.

DOBIERKA

Za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi (DPD Slovensko), alebo na výdajnom mieste spoločnosti zasielkovna.sk a tak isto na Slovenskej pošte v mieste Vašeho bydliska. Všade máte možnosť platby kartou.
Dobierka je spoplatnená sumou 0.60 – EUR (s DPH). Poplatky sú účtované tretími stranami ako DPD Slovensko a Zásielkovňa s.r.o. a nie muk™ HairCare Slovensko.

APPLE PAY


Je platobná metóda, ktorá umožňuje jednoduché platby pomocou karty uloženej v Apple Wallet.
Apple Pay je k dispozícii len vo webovom prehliadači Safari a iba na zariadeniach, ktoré takéto platby umožňujú.
Pri platení sa predavajú údaje o platobnej karte priamo z Apple Wallet a zákazník nemusí mať kartu pri sebe. Ak zakazník v Apple Wallet žiadnu kartu uloženú nemá, ponúkne sa mu na bráne možnosť pridania novej karty.
Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu spoločnosti GoPay, kde len potvrdíte potrebné údaje.
Platba prebehne okamžite, ak je transakcia autorizovaná.

GOOGLE PAY


Google Pay je služba, ktorá umožňuje jednoduché platenie online na internete. Pre platenie online v e-shopoch je potrebné mať kartu uloženú vo svojom Google účte, alebo v rámci prehliadača Chrome. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu spoločnosti GoPay, kde potvrdíte potrebné údaje.
Platba prebehne okamžite, ak je transakcia autorizovaná.

ONLINE BANKOVÝ PREVOD

Po vytvorení Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Platba je realizovaná online prostredníctvom internetového bankovníctva Vašej banky cez bezpečnú platobnú bránu spoločnosti GoPay. (TatraPay, VÚB banka, UniPlatba, Sporopay, ČSOB, Poštová Banka). Celý proces prebieha mimo náš server, takže nemáme prístup k Vašim platobným údajom.
Za tovar zaplatíte vopred na bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar bezodkladne s tým, že Vás informujeme o termíne doručenia.

O GOPAY

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O GOPAY
Činnosť GoPay je dozorovaná Českou národnou bankou a GoPay je držiteľom licencie Českej národnej banky pre vydávanie elektronických peňazí.
Pri nakladaní s platobnými údajmi spĺňa GoPay najvyšší bezpečnostný štandard kartových asociácií PCI DSS.
AKO FUNGUJÚ PLATBY CEZ PLATOBNÚ BRÁNU GOPAY
Platobná brána GoPay ponúka rýchly, pohodlný a bezpečný spôsob platenia na internete.
Platbu vykonáte priamo na platobnej bráne po dokončení objednávky, alebo vás brána presmeruje do internetového bankovníctva, prípadne na stránku, ktorá zodpovedá zvolenej platobnej metóde v objednávke.
Po odoslaní platby vám GoPay pošle e-mail, v ktorom nájdete odkaz pre sledovanie stavu platby, alebo v ktorom dostanete inštrukcie pre dokončenie platby.

Všetky informácie o vašich platbách vrátane čísla platobnej karty sú zabezpečené šifrovanou komunikáciou a GoPay s nimi zaobchádza v súlade s najvyšším bezpečnostným štandardom kartových asociácií PCI DSS.

APPLE PAY
google pay_logo