O nás

muk™ je provokatívna austrálska značka profesionálnej starostlivosti o vlasy, ktorá sa po svojom založení v roku 2006 v austrálskom meste Melbourne vydala na cestu za budovaním značky, ktorá ide proti všetkým ostatným značkám v oblasti vlasovej starostlivosti. Jej víziou bolo vytvoriť sortiment produktov, ktoré nielenže prekonajú popredných výrobcov, ale získajú tiež predstavivosť a pozornosť nasýteného trhu, ktorý je zaplavený „vedeckým“ žargónom a rozprávkovými sľubmi.

Prvý produkt „Hard muk“ bol uvedený na trh koncom roka 2006. Značka muk dosiahla len s jediným produktom úspech zo dňa na deň. Vďaka jasne sfarbenému hliníkovému obalu, trúfalým názvom produktov a provokatívnej reklame ju poznal každý. O desať rokov neskôr získala vedúce postavenie na austrálskom trhu s produktmi vlasovej starostlivosti, stala sa obľúbenou značkou u spotrebiteľov po celom svete a je distribuovaná do dvadsiatich siedmich krajín.

Výrobky tejto značky (34 produktov základnej starostlivosti, 5 produktov zvláštnej starostlivosti s obsahom arganového oleja a 6 najviac predávaných elektrických zariadení) dokážu naplniť potreby každého spotrebiteľa.
muk nie je len značka skvelých produktov. Je to aj kultúra, životný štýl a životný postoj.

A je to hlavne 100 % nezávislá austrálska značka.
Všetky produkty muk boli schválené organizáciou PETA.
Ak sa chcete dozvedieť viac o našich výrobkoch vlasovej starostlivosti, sledujte nás na Instagrame a Facebooku.

Multi Award Winning